San Siro Suites

San Siro Suites Mediolan jest położony 3 km od takich obiektów jak Pinakoteka Castello Sforzesco, około 10 min pieszo od stacji metro San Siro Ippodromo. Obiekt położony jest 3 km od dworca kolejowego Dworzec Milan Cadorna i w małej odległości od przystanku autobusowego Via Morgantini - Via Capecelatro.

San Siro Suites oferuje zmywarkę i prysznic, zapewniając komfort gości.

Obiekt jest wyposażony w aneks kuchenny dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Ten apartament szczyci się pierwszorzędną lokalizacją i zaprasza gości do dzielnicy San Siro. Park Sempione znajduje się w 3,1 km od tego apartamentu. Stadion piłkarski San Siro leży w odległości 18-minutowego spaceru.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near San Siro Suites Mediolan
Tl Apartment, Stadio San Siro Experience
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Tl Apartment, Stadio San Siro Experience

9.0
Wspaniały 13 opinii
193 m od nieruchomości
USD 170 USD 153
za noc
Guesthost - West Studio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Guesthost - West Studio

8.3
Bardzo dobry 31 opinii
264 m od nieruchomości
USD 283 USD 255
za noc
Elegante Loft Su 2 Piani A 5 Minuti Da San Siro
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elegante Loft Su 2 Piani A 5 Minuti Da San Siro

306 m od nieruchomości
USD 170 USD 153
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Minibar
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:30
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji015146-CIM-12742,015146-CIM-12845,IT015146B4YC3MC27B,IT015146B4YC3MC27C,IT015146B4YC3MC27V,IT015146B4YC3MC27Z
    Często Zadawane Pytania
    • Czy San Siro Suites akceptuje zwierzęta?
      Niestety San Siro Suites nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    San Siro Suites Mediolan

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij